Osobní marketér pro začínající podnikatele

Služba se skládá ze tří privátních online setkáních. Kde postupně probereme vaše online podnikání a rovnou společně navrhneme změny a nastavení. Více informací v popisku.

Dostupnost pouze 3 klienti za měsíc (skladem)
Kód: 04
25 000 Kč
Osobní marketér pro začínající podnikatele

Už žádné předtočené webináře, které sice mají tu správnou vypovídající hodnotu a řeknou vám teoretické informace, ale ze zkušenosti vím, že je mnohem lepší když děláte úpravy a změny přímo s člověkem, který vám radí tzv. LIVE. Tedy živě a vy máte možnost se ihned na cokoliv zeptat. To je podle mě skvělé co myslíte?

Jak služba probíhá?

Po zakoupení vás budu kontaktovat a společně domluvíme termín, kdy se spojíme živě. Nebudete muset nic instalovat ani stahovat. Jen se připojíte pomocí odkazu co vám pošlu. 

V balíčku jsou celkem tři takovéto online schůzky za měsíc. Je možno dle domluvy tyto schůzky protáhnout třeba na delší časové období, ale doporučuji vše projít během měsíce, abychom to měli v živé paměti a mohli efektivně a kvalitně pokračovat v práci. 

Na první schůzce se seznámím s vaším projektem, společně se pobavíme o vašem podnikání a projdeme vaše sociální sítě, vaše webové stránky, případně eshop a jejich nastavení. Poradím vám zajímavé tipy, programy a aplikace, které vám pomohou pozvednout vaše podnikání o kus před vaší konkurenci.

Na druhé schůzce vás vtáhnu do tají facebook marketingu, ukážu vám jakým způsobem tvořit obsah na sociální sítě facebook, instagram, youtube atd... záleží jaké sociální sítě bude váš byznys nejvíc potřebovat. Vytvořím vám ukázky příspěvků a probereme společně publikační plán, marketingovou strategii a komunikační strategii a další možnosti, které budete potřebovat pro úspěšný byznys. 

Na třetí schůzce zhodnotíme naše první dvě schůzky, doladíme jaké jsou možnosti propagace vašeho projektu a hlavně poradím vám jak se zdarma propagovat na internetu a sociálních sítích. Dále probereme vaše případné dotazy a návrhy. 

Co vše potřebujete?

  1. připojení k internetu
  2. notebook nebo počítač
  3. doporučuji sluchátka (aby nebyla ozvěna když spolu budeme mluvit)
  4. doporučuji webkameru nebo kameru u notebook (není podmínkou, ale je dobré se při komunikaci také vidět)
  5. nadšení a chuť pozvednout své podnikání (podmínkou)

Každá online schůzka bude také nahrávána, takže vám po skončení poskytnu do 48 hodin záznam. Nemusíte si nic zapisovat, budete mít k dispozici videozáznam.

Jedna online schůzka bude trvat zhruba 40-60 minut, ale není to podmínkou, pokud přetáhneme těch 60 minut o nějaký rozumný čas tak se nic neděje. Moje služba je hlavně pro vás, aby vám pomohla ve vašem podnikání a nemuseli jste platit zbytečně tisíce až desetitisíce korun za předtočené kurzy, kde se ani nemáte možnost na nic zeptat. 

Tato služba má jedno omezení a to, že přijmu maximálně 3 podnikatele a živnostníky za měsíc. Je to z toho důvodu, abych měl dostatek času se na všechny připravit a věnovat se vám naplno.